ייעוץ וליווי זוגי

"וַיאמֶר ה' אֱלֹהִים: 'לֹא טוֹב הֱיוֹת הָאָדָם לְבַדוֹ, אֶעֱשה לּוֹ עֵזֶר כְּנֶגְדוֹ."
בראשית ב', י"ח

אם אתם…

מחפשים שינוי בזוג? רוצים לתמוך במצבם הבריאותי של בן/ת הזוג שלכם/ן? חולמים על הריון, לידה וגידול ילדים בריאים ושמחים? חושבים שניסיתם כבר הכל ועדיין אתם לא מצליחים להשתפר?

אז…

שינוי אורח חיים בזוג, מתוך רצון לתמוך בבת/ן הזוג עשוי להביא תוצאות יציבות יותר וחזקות יותר לאורך זמן מאשר התנגדות לשינוי המבורך. לכן אנו ממליצים בחום על המסלול הזוגי שבו תוכלו לחזק את הזוגיות שלכם ע"י שיפור כללי באורח חייכם וע"י מציאת פיתרונות לבעיות ממוקדות. דרך זוגית אמורה להיות משותפת וכנה כדי שהזוגיות תפרח ותשגשג. בגישה שלנו ניתן לפתור ולמנוע בעיות ומחלות נפוצות בתוך ומחוץ לזוגיות. מתאים במיוחד לזוגות צעירים אך אנחנו מקבלים בברכה את כל סוגי הזוגיות, מכל גיל ומכל קשת החברה. מתאים גם לזוגות חברים וחברות. (לזוגות שמתכוונים ליצור חיים אנו ממליצים בחום להתעניין באתר על מועד פתיחת קורס הכנה להריון שלנו).

המסלול הזוגי כולל מילוי שאלונים אישיים בצורה מפורטת וכנה, קביעת פגישת היכרות עם שני בני הזוג לאחר שנמצאו מתאימים להתחיל תהליך. לאחר פגישת ההיכרות יהיה ניתן לקבוע האם ממשיכים את הייעוץ בזוג או בנפרד בהתאם לצרכי בני הזוג (עדיפות לביחד).

תהליך היעוץ הזוגי מתחלק לארבעה שלבים:

שלב ראשון: הרשמה

השלב הראשון בו אתם ממלאים שאלון מפורט ומקיף על התנהלותכם היומיומית, היסטוריה רפואית, עבודה, עיסוקים, תרופות, מטרות (לחיים ומהמפגשים), חיי משפחה, חברה ועוד. אנו מבקשים להקדיש מזמנכם למילוי השאלון בכנות ובסבלנות. (כל אחד ממלא בנפרד).

שלב שני: היכרות

אנו עוברים על השאלון ששלחתם ובמידה ומתאפשרת התחלת תהליך יעוץ אנו יוצרים קשר לתיאום פגישה ראשונה פנים אל מול פנים/סקייפ. פגישה זו אורכת בין שעה וחצי לשעתיים וחצי.
בפגישה זו אנו ממפים את הסיבות למחלה/ הפרעה ובונים אתכם את מסלול ההמשך בהתחשב בצרכים שלכם. בנוסף, בפגישה אנו מתיחסים להיסטוריה הרפואית ולנטילת תרופות כיום.
מומלץ להביא אתכם לפגישה זו תוצאות בדיקות דם עדכניות (לכל היותר 3 חודשים אחורנית).
עלות פגישת שלב היכרות 450 ש"ח, לזוג.

שלב שלישי: הטמעה

פגישות שנייה, ושלישית פנים מול פנים או בסקייפ הנערכות במרווחים של שבוע- שבועיים ונקבעות מראש. פגישות אלו אורכות כשעה וחצי. בפגישות הללו נעניק לכם את הכלים להתמיד באורח החיים שיצרנו, להתמודד עם הסביבה, שינוי הגישה, כיצד לעבור את המשברים האישיים והזוגיים ולהמשיך הלאה בעוצמה.
עלות פגישת שלב הטמעה 300 ש"ח כל אחת, לזוג.

שלב רביעי: ליווי

בשלב זה אנו מציעים פגישות לפי צרכיכם האישיים היכולות להתקיים גם טלפונית/ שיחת סקייפ, כרצונכם. אורכות כ- 30-45 דקות כל אחת ומטרתן ליווי, תמיכה, הסברים, מתכונים נוספים אם נדרשים וכל מה שצץ בדרככם.
שלב זה אינו שלב חובה בתהליך, אך מומלץ מאד לזוגות שזקוקים להדרכה שוטפת. אנו נתאים את המסלול אליכם ונלווה אתכם עד ליעדכם המשותף.
עלות כל פגישת שלב ליווי 150 ש"ח כל אחת, לזוג.

שימו לב, לפני קביעת פגישת יעוץ ראשונה יש למלא את השאלון שישלח אליכם ולהחזיר אלינו.
לא לשכוח לבצע בדיקות דם במקביל לשליחת השאלון.

עקבו אחרינו