לי צ'י הוא עסק ביתי משפחתי שהוקם על ידינו, מירית ויובל לוי פורת. אנחנו עוסקים מעל עשור בתחום בריאות הקהילה, הדרכה לאורח חיים בריא, רוקחות מקובלת ורוקחות טבעית.
אנו הורים לתמרה ולפאפי הכלב החתיך, מתגוררים בדירה בתל אביב באורח חיים טבעי, טבעוני ואקולוגי ככל הניתן.

קצת עלינו

מירית

רוקחת בעלת תואר B.Sc מהאוניברסיטה העברית בירושלים, סיימה לימודיה בשנת 2006 ומאז ניהלה מספר בתי מרקחת בתל אביב וכיהנה כרוקחת אחראית בקהילה שנים רבות. עם תום לימודי הרוקחות הקונבנציונלית פנתה לחקר ולימוד הרוקחות הטבעית והבריאות הטבעית.

יובל

יועץ לתזונה ואורח חיים בריא, למד במכללת אלימה בראשות הרב יובל אשרוב הכהן. אחרי 12 שנים בהן סיפר גברים, נשים וחיות אחרות במספרה במרכז העיר הפסיק לעבוד עם כימיקלים ועבר לגזירת שיער באופן טבעי. במקביל, החל לחקור את השפעת הכימיקלים איתם עבד על בריאותנו, את התזונה המערבית והשפעתה ושינה את אורח חייו מהקצה אל הקצה.

הסיפור שלנו

אחרי ששינינו את אורח חיינו – עברנו לתזונה בריאה וטבעונית ולסביבה אקולוגית והתחלנו להכין בעצמנו את המוצרים היומיומיים בהם אנו משתמשים, תמרוקים ביניהם דאודורנט, סבונים, קרמים, חומרי ניקוי ביתיים ועוד נוספים, מצאנו את עצמנו מכינים לחברים ומשפחה, מייעצים ומדריכים את הקרובים לנו ומלווים אותם בתהליכי שינוי אורח החיים. הביקוש גדל אט אט והעיסוק הפך למרכזי בחיינו. הבנו שמה שחשוב לנו הוא להעביר את הידע, הדרך והניסיון שלנו לאחרים. חווינו שינוי משמעותי בחיינו- תופעות של מעי רגיש, אי סבילות ללקטוז, הליקובקטר פילורי, אנמיה, מיגרנות, חולשה, שלשולים חריפים, דלקות גרון, הקאות, ומי זוכר מה עוד? כל אלו חלפו להן ותחושות החיוניות והשמחה הפכו דומיננטיות יותר ויותר! השינוי קרן החוצה ויצר רצון אצל הסובבים אותנו.
אנו מאמינים שבאמצעות מספר כלים יכול כל אחד ליצור שינוי ולחיות בצורה בריאה יותר, חיונית יותר, ללא מחלות כרוניות, תרופות ותוספים.
לי צ'י מציעים לכם תמיכה, ליווי, יעוץ אישי/ זוגי/ משפחתי קבוצתי, סדנאות וקורסים.
ניתן בנוסף לרכוש מוצרי רוקחות טבעית ברקיחה אישית העשויים מחומרים טבעיים וטבעוניים בלבד וללא כימיקלים, משמרים ופרבנים.

נשמח לשמוע מכם

המיקום שלנו